Září 2014

Ztracený čas

28. září 2014 v 17:48 Deníček
Jak jste si asi všimli, tak poslední dobou nemám na blog moc času...za to může hlavně škola.
Ve škole jsem za tu dobu dostala už nějaké známky=D a zjistila,že to to nebude tak hrozný...
Dneska jsme byli u babičky na obědě a já už se těšila, kdy půjdeme domů, protože jsem se tam hrozně nudila. Hlavně protože se mám ještě učit. Potom jsme, ale byli v obchoďáku a táta mi koupil nové boty! =)(foto příště)
Co se týká blogu tak začínám uvažovat, že bych si založila knižní blog...ale nechtěla bych tenhle opustit...ale asi bych to nestíhlala...nebo já vlastně nevím...nejraději bych si nechala tento blog a založila nový o knihách=) Protože jsem zjistila, že mě to baví více než normální články=)

Spolupráce s...Šátky levně

21. září 2014 v 14:41 Šatník
Má první spolupráce konečně klapla...Šátky levně-http://www.satkylevne.cz/


Me gusta....la lalaaaa

15. září 2014 v 19:17 Deníček
Co se stalo tento týden?
Ve škole to až do dneška ušlo. Mám první známku!=) jedničku z dějepisu. Jinak zítra nám odpadá hodina. Jsem moooooc ráda jinak bychom měli do půl pátý. Pokud jste si toho ještě toho nevšimly, tak blog.cz už fungu i na chromu...nesnášela jsem to na exploreru, je to ten nejdebilnější prohlížeč na světe, proto to menu na blogu vypadá, tak debilně budu to muset opravit.Včera jsem napsala o spolupráci s jedním internetovým obchodem a ten mi dnes napsal, že mám moc lidí, že někdy jindy...nevadí...chtěla jsem to jenom zkusit. Jinak doufám, že se vám vylepšené recenze na knihy líbí, protože mi dávají hodně práce, ale moooooc mě to baví.Brzy bych chtěla zkusit první DIY asi na gumičky, ale uvidím. A hodlám zavést rubriku co jsem přečetla za měsíc. To je asi vše a užívejte školy=D

Pekelné město

11. září 2014 v 17:37 KnihyPekelná recenze...

První dny na gymplu

3. září 2014 v 15:53 Deníček
Původně tenhle článek měl být včera, ale když jsem přišla ze školy byla jsem uplně hotová, protože máme do půl pátý =(
A co tedy v nové škole? Když jsem tam 1. září přišla tak první sranda byla, že jsem nemohla asi deset minut najít třídu=D když jsem se tam konečně dostala tak byla polovina míst obsazená-prostě pech...pak přišla učitelka-naše třídní a začala mluvit,mluvit,mluvit a mluuuuuuuviiiiittttt....................u toho se mi chtělo hrozně spát. Pustily nás až kolem 11 hod.
Potom jsme šli s kámoškama na pizzu a zdrbali jsme všechno co jsme mohli=)
Druhý den- tedy úterý už jsme poznali učitele na chemii,společenské vědy,češtinu,matiku,fyziku,ájinu a ani nevím na co všechno a to samé dnes. Musím říci, že na učitelé mám asi štěstí(nechci to zakřiknout) máme hodně chlapů(profesorů)
a všichni jsou sympatičtí=) Díky všem bohům... Líbí se mi tam až na to, že všichni vykládají jak je to tam náročný atd...Takže to zní jako-VŠICHNI TADY PROPADNETE-VŠICHNI TADY UMŘETE=D
A zítra jedu na adapťák=)

Velký nákup

1. září 2014 v 18:27 Šatník
Jak jsem včera psala, byla jsem na velkém nákupu=) Co jsem si koupila??......